Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Bułka tarta bezglutenowa ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 56 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii grains, Bułka tarta bezglutenowa plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bułka tarta bezglutenowa może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 370 kcal |
| Węglowodany | 75g |
| Cukry (wszystkie) | 4g |
| Naturalne | 2.0g |
| Dodane | 2g |
| Błonnik | 4g |
| Rozpuszczalny | 1.2g |
| Nierozpuszczalny | 2.8g |
| Białko | 5g |
| Tłuszcze | 4g |
| Nasycone | 0.5g |
| Nienasycone | 3.5g |
| Sód | 600mg |
Bułka tarta bezglutenowa ma indeks glikemiczny 75, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 56 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bułka tarta bezglutenowa ma wysoki indeks glikemiczny (75). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bułka tarta bezglutenowa ma ładunek glikemiczny 56 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →