Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →
Bourbon creams ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
W porównaniu z innymi produktami z kategorii sweets, Bourbon creams plasuje się wśród najwyższych pod względem indeksu glikemicznego.
Bourbon creams może powodować szybkie skoki cukru we krwi i najlepiej spożywać go w małych porcjach.
Dlaczego taki wynik?
| Kalorie | 480 kcal |
| Węglowodany | 68g |
| Cukry (wszystkie) | 32g |
| Naturalne | 4.0g |
| Dodane | 28g |
| Błonnik | 2.2g |
| Rozpuszczalny | 0.7g |
| Nierozpuszczalny | 1.5g |
| Białko | 4.5g |
| Tłuszcze | 20g |
| Nasycone | 10g |
| Nienasycone | 8g |
| Sód | 350mg |
Bourbon creams ma indeks glikemiczny 70, co klasyfikuje go jako produkt o wysokim indeksie glikemicznym. Przy ładunku glikemicznym 48 na 100g, ma znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Bourbon creams ma wysoki indeks glikemiczny (70). Osoby z insulinoopornością powinny ograniczyć spożycie.
Bourbon creams ma ładunek glikemiczny 48 na 100g, co oznacza znaczący wpływ na poziom cukru we krwi.
Logi · Zarządzaj insulinoopornością
Logi skanuje Twoje posiłki, oblicza ładunek glikemiczny w czasie rzeczywistym i pokazuje dokładnie, jak każdy składnik wpływa na cukier we krwi.
Kontynuuj w przeglądarce →