Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wortelbrood heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort wortelbrood boven gemiddeld op glycemische index.
wortelbrood is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 310 kcal |
| Koolhydraten | 50g |
| Suikers (totaal) | 22g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 15g |
| Vezels | 2.5g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.8g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 10g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 350mg |
wortelbrood heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
wortelbrood heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
wortelbrood heeft een glycemische last van 33 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →