Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte glazuur heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort witte glazuur tot de hoogste op glycemische index.
witte glazuur kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 80g |
| Suikers (totaal) | 78g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 75g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0.5g |
| Vet | 13g |
| Verzadigd | 6g |
| Onverzadigd | 7g |
| Natrium | 60mg |
witte glazuur heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
witte glazuur heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
witte glazuur heeft een glycemische last van 64 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →