Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
witte bonen in blik heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere legumes scoort witte bonen in blik tot de laagste op glycemische index.
witte bonen in blik is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 76 kcal |
| Koolhydraten | 13.6g |
| Suikers (totaal) | 0.6g |
| Natuurlijk | 0.6g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 4g |
| Oplosbaar | 1.2g |
| Onoplosbaar | 2.8g |
| Eiwit | 5.2g |
| Vet | 0.5g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.4g |
| Natrium | 240mg |
witte bonen in blik heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 5 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
witte bonen in blik heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
witte bonen in blik heeft een glycemische last van 5 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →