Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Windmolenkoekje heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 50 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Windmolenkoekje tot de hoogste op glycemische index.
Windmolenkoekje kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 470 kcal |
| Koolhydraten | 72g |
| Suikers (totaal) | 32g |
| Natuurlijk | 4.0g |
| Toegevoegd | 28g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 18g |
| Verzadigd | 7g |
| Onverzadigd | 9g |
| Natrium | 320mg |
Windmolenkoekje heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 50 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Windmolenkoekje heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Windmolenkoekje heeft een glycemische last van 50 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →