Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Wheat Chex ontbijtgranen heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Wheat Chex ontbijtgranen boven gemiddeld op glycemische index.
Wheat Chex ontbijtgranen is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 357 kcal |
| Koolhydraten | 80g |
| Suikers (totaal) | 7g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 6g |
| Vezels | 10g |
| Oplosbaar | 3g |
| Onoplosbaar | 7g |
| Eiwit | 7.5g |
| Vet | 1.5g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1.3g |
| Natrium | 600mg |
Wheat Chex ontbijtgranen heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Wheat Chex ontbijtgranen heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Wheat Chex ontbijtgranen heeft een glycemische last van 48 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →