Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Watermeloen heeft een glycemische index van 76, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort Watermeloen tot de hoogste op glycemische index.
Watermeloen kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 30 kcal |
| Koolhydraten | 7.6g |
| Suikers (totaal) | 6.2g |
| Natuurlijk | 6.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.4g |
| Oplosbaar | 0.1g |
| Onoplosbaar | 0.3g |
| Eiwit | 0.6g |
| Vet | 0.2g |
| Verzadigd | 0.02g |
| Onverzadigd | 0.08g |
| Natrium | 1mg |
Watermeloen heeft een glycemische index van 76, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 4 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Watermeloen heeft een hoge glycemische index (76). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Watermeloen heeft een glycemische last van 4 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →