Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
walnootgebak heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort walnootgebak boven gemiddeld op glycemische index.
walnootgebak is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 430 kcal |
| Koolhydraten | 50g |
| Suikers (totaal) | 25g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 20g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 24g |
| Verzadigd | 8g |
| Onverzadigd | 14g |
| Natrium | 220mg |
walnootgebak heeft een glycemische index van 65, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 33 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
walnootgebak heeft een matige glycemische index (65). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
walnootgebak heeft een glycemische last van 33 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →