Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) tot de laagste op glycemische index.
Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 480 kcal |
| Koolhydraten | 7g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 47g |
| Verzadigd | 5g |
| Onverzadigd | 40g |
| Natrium | 250mg |
Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Walnoot basilicum pesto (minder zout, olijfolie) heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →