Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
wafelhoorn heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort wafelhoorn tot de hoogste op glycemische index.
wafelhoorn kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 85g |
| Suikers (totaal) | 25g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 20g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 8g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 5.5g |
| Natrium | 180mg |
wafelhoorn heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 64 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
wafelhoorn heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
wafelhoorn heeft een glycemische last van 64 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →