Torta al testo brood

GI 75 · HoogGL 39 / 100 g4/10

Hoge GI

75 GI

GL 39 per 100 g

Logi-score 4/10
  • Low in added sugars
  • High glycemic index and load

Torta al testo brood heeft een glycemische index van 75 (Hoog).

Bijgewerkt op 5 okt 2026 · Bronnen: Logi Nutrition Team (USDA-afgeleide samenstelling, AI-ondersteund) · Dit is geen medisch advies · Meld een fout

In plaats van dit

Logi · Insulineresistentie beheren

Verlaag uw bloedsuiker door slimmere voedingskeuzes

Torta al testo brood is een van de 11.147 voedingsmiddelen die Logi beoordeelt wanneer je een maaltijd fotografeert — met de portie.

Doorgaan op het web
Logi app, food index screen

Voedingswaarden (per 100g)

260
Calorieën
52 g
Koolhydraten
7.5 g
Eiwit
2.5 g
Vet
per 100g
Calorieën260 kcal
Koolhydraten52 g
Suikers (totaal)1.2 g
Natuurlijk1.2 g
Toegevoegd0 g
Vezels2.5 g
Oplosbaar0.8 g
Onoplosbaar1.7 g
Eiwit7.5 g
Vet2.5 g
Verzadigd0.4 g
Onverzadigd2.1 g
Natrium550 mg

Verwerkingsgraad

60%
Matig
Waarom deze score?
  • Low in added sugars
  • Provides some protein
  • High glycemic index and load
  • Moderate sodium content
  • Low fiber content

Allergenen

Bevat: gluten

Low-GI recepten op Logi Food Coach

Veelgestelde vragen

Wat is de glycemische index van Torta al testo brood?

Torta al testo brood heeft een glycemische index van 75 (Hoog) en een glycemische lading van 39 per 100 g.

Is Torta al testo brood goed voor mensen met insulineresistentie?

Torta al testo brood heeft een hoge glycemische index (75) en verhoogt de bloedsuiker snel. Een alternatief met lagere lading is Bloemkool platbrood.

Hoe beïnvloedt Torta al testo brood het bloedsuiker?

Torta al testo brood heeft een glycemische last van 39 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.

Bekijk Torta al testo brood in de Logi-app, met jouw portie.

Food diary cheat sheet

Gratis PDF — 3 pagina's

Je wekelijks voedingsdagboek

Noteer maaltijden, glycemische lading & stemming. Ontdek patronen in 3 weken.

Geen spam. Altijd opzegbaar.