Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
suikervrije koek heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort suikervrije koek tot de laagste op glycemische index.
suikervrije koek is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 55g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6g |
| Oplosbaar | 1.8g |
| Onoplosbaar | 4.2g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 22g |
| Verzadigd | 8g |
| Onverzadigd | 12g |
| Natrium | 350mg |
suikervrije koek heeft een glycemische index van 35, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 12 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
suikervrije koek heeft een lage glycemische index (35), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
suikervrije koek heeft een glycemische last van 12 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →