Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Nougat heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 49 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Nougat tot de hoogste op glycemische index.
Nougat kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 450 kcal |
| Koolhydraten | 70g |
| Suikers (totaal) | 60g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 55g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 15g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 10g |
| Natrium | 60mg |
Nougat heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 49 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Nougat heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Nougat heeft een glycemische last van 49 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →