Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
suikervrije chocoladecoating heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort suikervrije chocoladecoating tot de laagste op glycemische index.
suikervrije chocoladecoating is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 420 kcal |
| Koolhydraten | 35g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 12g |
| Oplosbaar | 3.6g |
| Onoplosbaar | 8.4g |
| Eiwit | 6g |
| Vet | 32g |
| Verzadigd | 19g |
| Onverzadigd | 13g |
| Natrium | 10mg |
suikervrije chocoladecoating heeft een glycemische index van 15, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 3 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
suikervrije chocoladecoating heeft een lage glycemische index (15), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
suikervrije chocoladecoating heeft een glycemische last van 3 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →