Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Standaard broodkorst heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Standaard broodkorst tot de hoogste op glycemische index.
Standaard broodkorst kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 52g |
| Suikers (totaal) | 3.5g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 1.5g |
| Vezels | 2.7g |
| Oplosbaar | 0.8g |
| Onoplosbaar | 1.9g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 3.5g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 2.8g |
| Natrium | 500mg |
Standaard broodkorst heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 39 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Standaard broodkorst heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Standaard broodkorst heeft een glycemische last van 39 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →