Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Squirt frisdrank heeft een glycemische index van 63, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort Squirt frisdrank boven gemiddeld op glycemische index.
Squirt frisdrank is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 41 kcal |
| Koolhydraten | 10.6g |
| Suikers (totaal) | 10.6g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 10.6g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 7mg |
Squirt frisdrank heeft een glycemische index van 63, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 7 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Squirt frisdrank heeft een matige glycemische index (63). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Squirt frisdrank heeft een glycemische last van 7 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →