Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad tot de laagste op glycemische index.
Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 145 kcal |
| Koolhydraten | 2.5g |
| Suikers (totaal) | 1.1g |
| Natuurlijk | 1.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 10.5g |
| Vet | 10.5g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 7.5g |
| Natrium | 220mg |
Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad heeft een glycemische index van 10, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 1 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad heeft een lage glycemische index (10), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Spinazie-omelet met gemalen lijnzaad heeft een glycemische last van 1 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →