Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
speltbloem gebak met jam heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort speltbloem gebak met jam boven gemiddeld op glycemische index.
speltbloem gebak met jam is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 270 kcal |
| Koolhydraten | 48g |
| Suikers (totaal) | 13g |
| Natuurlijk | 7.0g |
| Toegevoegd | 6g |
| Vezels | 3.5g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 5g |
| Verzadigd | 1.2g |
| Onverzadigd | 3.2g |
| Natrium | 220mg |
speltbloem gebak met jam heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 29 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
speltbloem gebak met jam heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
speltbloem gebak met jam heeft een glycemische last van 29 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →