Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Spelt- en lijnzaadbroodje heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Spelt- en lijnzaadbroodje tot de laagste op glycemische index.
Spelt- en lijnzaadbroodje is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 4.9g |
| Eiwit | 9g |
| Vet | 6g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 400mg |
Spelt- en lijnzaadbroodje heeft een glycemische index van 50, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 20 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Spelt- en lijnzaadbroodje heeft een lage glycemische index (50), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
Spelt- en lijnzaadbroodje heeft een glycemische last van 20 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →