Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Sorghummeel heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Sorghummeel boven gemiddeld op glycemische index.
Sorghummeel is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 359 kcal |
| Koolhydraten | 77g |
| Suikers (totaal) | 2.5g |
| Natuurlijk | 2.5g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6.6g |
| Oplosbaar | 2g |
| Onoplosbaar | 4.6g |
| Eiwit | 8.4g |
| Vet | 3.3g |
| Verzadigd | 0.5g |
| Onverzadigd | 2.8g |
| Natrium | 4mg |
Sorghummeel heeft een glycemische index van 62, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Sorghummeel heeft een matige glycemische index (62). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Sorghummeel heeft een glycemische last van 48 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →