Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontpitte pruimen heeft een glycemische index van 29, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere fruits scoort ontpitte pruimen tot de laagste op glycemische index.
ontpitte pruimen is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 240 kcal |
| Koolhydraten | 64g |
| Suikers (totaal) | 38g |
| Natuurlijk | 38.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 7.1g |
| Oplosbaar | 2.1g |
| Onoplosbaar | 5g |
| Eiwit | 2.2g |
| Vet | 0.4g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.3g |
| Natrium | 2mg |
ontpitte pruimen heeft een glycemische index van 29, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 18 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
ontpitte pruimen heeft een lage glycemische index (29), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ontpitte pruimen heeft een glycemische last van 18 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →