Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ontbijt aardappelen heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere vegetables scoort ontbijt aardappelen tot de hoogste op glycemische index.
ontbijt aardappelen kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 120 kcal |
| Koolhydraten | 20g |
| Suikers (totaal) | 1g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2.2g |
| Oplosbaar | 0.7g |
| Onoplosbaar | 1.5g |
| Eiwit | 2g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 0.7g |
| Onverzadigd | 3.3g |
| Natrium | 250mg |
ontbijt aardappelen heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 14 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
ontbijt aardappelen heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
ontbijt aardappelen heeft een glycemische last van 14 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →