Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere beverages scoort ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium tot de laagste op glycemische index.
ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 18 kcal |
| Koolhydraten | 0.6g |
| Suikers (totaal) | 0g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0.3g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 1.1g |
| Vet | 1.2g |
| Verzadigd | 0.2g |
| Onverzadigd | 1g |
| Natrium | 50mg |
ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium heeft een glycemische index van 25, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium heeft een lage glycemische index (25), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
ongezoete plantaardige melk (amandel of soja), verrijkt met vitamine D en calcium heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →