Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Ongeglazuurde pop-tart heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 52 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Ongeglazuurde pop-tart tot de hoogste op glycemische index.
Ongeglazuurde pop-tart kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 390 kcal |
| Koolhydraten | 74g |
| Suikers (totaal) | 19g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 17g |
| Vezels | 1.5g |
| Oplosbaar | 0.5g |
| Onoplosbaar | 1g |
| Eiwit | 3.5g |
| Vet | 9g |
| Verzadigd | 2.5g |
| Onverzadigd | 6.5g |
| Natrium | 340mg |
Ongeglazuurde pop-tart heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 52 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Ongeglazuurde pop-tart heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Ongeglazuurde pop-tart heeft een glycemische last van 52 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →