Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere seafood scoort onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) tot de laagste op glycemische index.
onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 82 kcal |
| Koolhydraten | 0g |
| Suikers (totaal) | 0g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 18g |
| Vet | 0.7g |
| Verzadigd | 0.1g |
| Onverzadigd | 0.2g |
| Natrium | 54mg |
onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
onbewerkte witte visfilet (kabeljauw of schelvis) heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →