Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Onbekend ingrediënt 1 heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Onbekend ingrediënt 1 boven gemiddeld op glycemische index.
Onbekend ingrediënt 1 is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 200 kcal |
| Koolhydraten | 25g |
| Suikers (totaal) | 8g |
| Natuurlijk | 5.0g |
| Toegevoegd | 3g |
| Vezels | 3g |
| Oplosbaar | 0.9g |
| Onoplosbaar | 2.1g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 300mg |
Onbekend ingrediënt 1 heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Onbekend ingrediënt 1 heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Onbekend ingrediënt 1 heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →