Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
oesters heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere seafood scoort oesters tot de laagste op glycemische index.
oesters is een goede keuze voor mensen die bloedsuiker, insulineresistentie of een laag-GI dieet beheren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 68 kcal |
| Koolhydraten | 4.9g |
| Suikers (totaal) | 0g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.6g |
| Onverzadigd | 1.9g |
| Natrium | 90mg |
oesters heeft een glycemische index van 0, geclassificeerd als laag GI-voedsel. Met een glycemische last van 0 per 100g heeft het een minimale invloed op het bloedsuiker.
oesters heeft een lage glycemische index (0), waardoor het een goede optie is voor mensen met insulineresistentie.
oesters heeft een glycemische last van 0 per 100g, wat duidt op een minimale invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →