Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Nixtamaliseerde maïsdeeg heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 31 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Nixtamaliseerde maïsdeeg boven gemiddeld op glycemische index.
Nixtamaliseerde maïsdeeg is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 218 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 1.2g |
| Natuurlijk | 1.2g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 6.5g |
| Oplosbaar | 2g |
| Onoplosbaar | 4.6g |
| Eiwit | 5.5g |
| Vet | 2.5g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 2.1g |
| Natrium | 5mg |
Nixtamaliseerde maïsdeeg heeft een glycemische index van 69, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 31 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Nixtamaliseerde maïsdeeg heeft een matige glycemische index (69). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Nixtamaliseerde maïsdeeg heeft een glycemische last van 31 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →