Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Nerds snoep heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 74 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Nerds snoep tot de hoogste op glycemische index.
Nerds snoep kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 400 kcal |
| Koolhydraten | 93g |
| Suikers (totaal) | 93g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 93g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 10mg |
Nerds snoep heeft een glycemische index van 80, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 74 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Nerds snoep heeft een hoge glycemische index (80). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Nerds snoep heeft een glycemische last van 74 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →