Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bindmiddelen heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Bindmiddelen boven gemiddeld op glycemische index.
Bindmiddelen is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 25g |
| Suikers (totaal) | 2g |
| Natuurlijk | 2.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 4g |
| Verzadigd | 1g |
| Onverzadigd | 2g |
| Natrium | 350mg |
Bindmiddelen heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 15 per 100g heeft het een matige invloed op het bloedsuiker.
Bindmiddelen heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bindmiddelen heeft een glycemische last van 15 per 100g, wat duidt op een matige invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →