Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bijenhoning heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere sweets scoort Bijenhoning boven gemiddeld op glycemische index.
Bijenhoning is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 304 kcal |
| Koolhydraten | 82.4g |
| Suikers (totaal) | 82.1g |
| Natuurlijk | 82.1g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0.3g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 4mg |
Bijenhoning heeft een glycemische index van 58, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 48 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bijenhoning heeft een matige glycemische index (58). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Bijenhoning heeft een glycemische last van 48 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →