Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bao buns heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere grains scoort Bao buns tot de hoogste op glycemische index.
Bao buns kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 230 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 4g |
| Natuurlijk | 3.0g |
| Toegevoegd | 1g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 7g |
| Vet | 2g |
| Verzadigd | 0.4g |
| Onverzadigd | 1.2g |
| Natrium | 400mg |
Bao buns heeft een glycemische index van 75, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 34 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bao buns heeft een hoge glycemische index (75). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Bao buns heeft een glycemische last van 34 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →