Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
banaansmaak heeft een glycemische index van 90, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 81 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort banaansmaak tot de hoogste op glycemische index.
banaansmaak kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 350 kcal |
| Koolhydraten | 90g |
| Suikers (totaal) | 90g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 90g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 10mg |
banaansmaak heeft een glycemische index van 90, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 81 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
banaansmaak heeft een hoge glycemische index (90). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
banaansmaak heeft een glycemische last van 81 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →