Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel tot de hoogste op glycemische index.
Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel kan snelle bloedsuikerstijgingen veroorzaken en kan het beste in kleine porties worden geconsumeerd.
Waarom deze score?
| Calorieën | 180 kcal |
| Koolhydraten | 45g |
| Suikers (totaal) | 0g |
| Natuurlijk | 0.0g |
| Toegevoegd | 0g |
| Vezels | 0g |
| Oplosbaar | 0g |
| Onoplosbaar | 0g |
| Eiwit | 0g |
| Vet | 0g |
| Verzadigd | 0g |
| Onverzadigd | 0g |
| Natrium | 12000mg |
Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel heeft een glycemische index van 70, geclassificeerd als hoog GI-voedsel. Met een glycemische last van 32 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel heeft een hoge glycemische index (70). Mensen met insulineresistentie moeten de inname beperken.
Bakpoeder op basis van tapioca- of arrowrootzetmeel heeft een glycemische last van 32 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →