Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →
Baconsmaakmaker heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Vergeleken met andere other scoort Baconsmaakmaker boven gemiddeld op glycemische index.
Baconsmaakmaker is geschikt met mate voor mensen die hun bloedsuiker monitoren.
Waarom deze score?
| Calorieën | 250 kcal |
| Koolhydraten | 40g |
| Suikers (totaal) | 8g |
| Natuurlijk | 1.0g |
| Toegevoegd | 7g |
| Vezels | 2g |
| Oplosbaar | 0.6g |
| Onoplosbaar | 1.4g |
| Eiwit | 5g |
| Vet | 7g |
| Verzadigd | 2g |
| Onverzadigd | 5g |
| Natrium | 12000mg |
Baconsmaakmaker heeft een glycemische index van 60, geclassificeerd als matig GI-voedsel. Met een glycemische last van 24 per 100g heeft het een significante invloed op het bloedsuiker.
Baconsmaakmaker heeft een matige glycemische index (60). Mensen met insulineresistentie kunnen het met mate consumeren.
Baconsmaakmaker heeft een glycemische last van 24 per 100g, wat duidt op een significante invloed op het bloedsuiker.
Logi · Insulineresistentie beheren
Logi scant uw maaltijden, berekent de glycemische last in real-time en laat u precies zien hoe elk ingrediënt uw bloedsuiker beïnvloedt.
Gratis starten →