Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Vektkontrollblanding har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Vektkontrollblanding blant de laveste i glykemisk indeks.
Vektkontrollblanding er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 35g |
| Sukker (totalt) | 7g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 4g |
| Fiber | 8g |
| Løselig | 2.4g |
| Uløselig | 5.6g |
| Protein | 30g |
| Fett | 7g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 5g |
| Natrium | 400mg |
Vektkontrollblanding har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 16 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Vektkontrollblanding har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Vektkontrollblanding har en glykemisk belastning på 16 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →