Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Veganske nuggets har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 11 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Veganske nuggets over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Veganske nuggets er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 220 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 1.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 13g |
| Fett | 11g |
| Mettet | 1.2g |
| Umettet | 9.8g |
| Natrium | 600mg |
Veganske nuggets har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 11 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Veganske nuggets har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Veganske nuggets har en glykemisk belastning på 11 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →