Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre vegetables rangerer Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 180 kcal |
| Karbohydrater | 30g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 20g |
| Løselig | 6g |
| Uløselig | 14g |
| Protein | 10g |
| Fett | 2g |
| Mettet | 0.3g |
| Umettet | 1.7g |
| Natrium | 20mg |
Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) har et glykemisk indeks på 15, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 2 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) har et lavt glykemisk indeks (15), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket sopp- og urteblanding (saltfri) har en glykemisk belastning på 2 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →