Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Tørket frukt laddu har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 25 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Tørket frukt laddu blant de laveste i glykemisk indeks.
Tørket frukt laddu er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 420 kcal |
| Karbohydrater | 55g |
| Sukker (totalt) | 38g |
| Naturlig | 38.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 7g |
| Løselig | 2.1g |
| Uløselig | 4.9g |
| Protein | 7g |
| Fett | 20g |
| Mettet | 3g |
| Umettet | 15g |
| Natrium | 10mg |
Tørket frukt laddu har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 25 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Tørket frukt laddu har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Tørket frukt laddu har en glykemisk belastning på 25 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →