Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
sjokoladepåskeegg har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer sjokoladepåskeegg blant de laveste i glykemisk indeks.
sjokoladepåskeegg er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 540 kcal |
| Karbohydrater | 58g |
| Sukker (totalt) | 55g |
| Naturlig | 5.0g |
| Tilsatt | 50g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 6g |
| Fett | 32g |
| Mettet | 19g |
| Umettet | 11g |
| Natrium | 60mg |
sjokoladepåskeegg har et glykemisk indeks på 45, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 26 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
sjokoladepåskeegg har et lavt glykemisk indeks (45), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
sjokoladepåskeegg har en glykemisk belastning på 26 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →