Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sjokoladeklaser har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre sweets rangerer Sjokoladeklaser over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Sjokoladeklaser er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 500 kcal |
| Karbohydrater | 60g |
| Sukker (totalt) | 48g |
| Naturlig | 8.0g |
| Tilsatt | 40g |
| Fiber | 3g |
| Løselig | 0.9g |
| Uløselig | 2.1g |
| Protein | 5g |
| Fett | 28g |
| Mettet | 16g |
| Umettet | 10g |
| Natrium | 60mg |
Sjokoladeklaser har et glykemisk indeks på 60, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 36 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sjokoladeklaser har et moderat glykemisk indeks (60). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Sjokoladeklaser har en glykemisk belastning på 36 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →