Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
sjokolade-hasselnøttmelkedessert har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer sjokolade-hasselnøttmelkedessert over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
sjokolade-hasselnøttmelkedessert er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 170 kcal |
| Karbohydrater | 19g |
| Sukker (totalt) | 15g |
| Naturlig | 3.0g |
| Tilsatt | 12g |
| Fiber | 0.7g |
| Løselig | 0.2g |
| Uløselig | 0.5g |
| Protein | 3.2g |
| Fett | 8.5g |
| Mettet | 5.2g |
| Umettet | 2.5g |
| Natrium | 60mg |
sjokolade-hasselnøttmelkedessert har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 10 per 100g har det en moderat påvirkning på blodsukker.
sjokolade-hasselnøttmelkedessert har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
sjokolade-hasselnøttmelkedessert har en glykemisk belastning på 10 per 100g, noe som indikerer en moderat påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →