Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre dairy rangerer Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik blant de laveste i glykemisk indeks.
Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 75 kcal |
| Karbohydrater | 7.5g |
| Sukker (totalt) | 6.5g |
| Naturlig | 3.5g |
| Tilsatt | 3g |
| Fiber | 0.5g |
| Løselig | 0.2g |
| Uløselig | 0.4g |
| Protein | 9g |
| Fett | 1.5g |
| Mettet | 1g |
| Umettet | 0.5g |
| Natrium | 45mg |
Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik har et glykemisk indeks på 40, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 3 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik har et lavt glykemisk indeks (40), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Siggi's jordbær-acai yoghurt med redusert fett - proteinrik har en glykemisk belastning på 3 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →