Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Sichuan chilipasta har et glykemisk indeks på 25, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre other rangerer Sichuan chilipasta blant de laveste i glykemisk indeks.
Sichuan chilipasta er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 3g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 1g |
| Fiber | 4g |
| Løselig | 1.2g |
| Uløselig | 2.8g |
| Protein | 3g |
| Fett | 30g |
| Mettet | 4g |
| Umettet | 25g |
| Natrium | 3500mg |
Sichuan chilipasta har et glykemisk indeks på 25, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 5 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sichuan chilipasta har et lavt glykemisk indeks (25), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Sichuan chilipasta har en glykemisk belastning på 5 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →