Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Ristede foxnuts har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 42 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre nuts rangerer Ristede foxnuts over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Ristede foxnuts er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 347 kcal |
| Karbohydrater | 77g |
| Sukker (totalt) | 0.8g |
| Naturlig | 0.8g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 14.5g |
| Løselig | 4.4g |
| Uløselig | 10.1g |
| Protein | 9.7g |
| Fett | 0.1g |
| Mettet | 0.05g |
| Umettet | 0.05g |
| Natrium | 5mg |
Ristede foxnuts har et glykemisk indeks på 55, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 42 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Ristede foxnuts har et moderat glykemisk indeks (55). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Ristede foxnuts har en glykemisk belastning på 42 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →