Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Rispapir har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 52 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre grains rangerer Rispapir over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Rispapir er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 350 kcal |
| Karbohydrater | 80g |
| Sukker (totalt) | 0.5g |
| Naturlig | 0.5g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 1.6g |
| Løselig | 0g |
| Uløselig | 0g |
| Protein | 6g |
| Fett | 0.5g |
| Mettet | 0.1g |
| Umettet | 0.4g |
| Natrium | 300mg |
Rispapir har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 52 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Rispapir har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Rispapir har en glykemisk belastning på 52 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →