Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Appelsinkylling har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 21 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre meat rangerer Appelsinkylling over gjennomsnittet i glykemisk indeks.
Appelsinkylling er egnet i moderate mengder for folk som overvåker blodsukkernivåene.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 240 kcal |
| Karbohydrater | 32g |
| Sukker (totalt) | 15g |
| Naturlig | 2.0g |
| Tilsatt | 13g |
| Fiber | 1g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.7g |
| Protein | 10g |
| Fett | 8g |
| Mettet | 1.5g |
| Umettet | 5.5g |
| Natrium | 600mg |
Appelsinkylling har et glykemisk indeks på 65, klassifisert som moderat GI-mat. Med en glykemisk belastning på 21 per 100g har det en betydelig påvirkning på blodsukker.
Appelsinkylling har et moderat glykemisk indeks (65). Folk med insulinresistens kan konsumere det i moderate mengder.
Appelsinkylling har en glykemisk belastning på 21 per 100g, noe som indikerer en betydelig påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →