Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →
Albariño druer har et glykemisk indeks på 46, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Sammenlignet med andre fruits rangerer Albariño druer blant de laveste i glykemisk indeks.
Albariño druer er et godt valg for folk som håndterer blodsukker, insulinresistens eller følger en lav-GI diett.
Hvorfor denne scoren?
| Kalorier | 69 kcal |
| Karbohydrater | 18g |
| Sukker (totalt) | 15g |
| Naturlig | 15.0g |
| Tilsatt | 0g |
| Fiber | 0.9g |
| Løselig | 0.3g |
| Uløselig | 0.6g |
| Protein | 0.7g |
| Fett | 0.2g |
| Mettet | 0.03g |
| Umettet | 0.17g |
| Natrium | 2mg |
Albariño druer har et glykemisk indeks på 46, klassifisert som lavt GI-mat. Med en glykemisk belastning på 8 per 100g har det en minimal påvirkning på blodsukker.
Albariño druer har et lavt glykemisk indeks (46), noe som gjør det til et godt alternativ for folk med insulinresistens.
Albariño druer har en glykemisk belastning på 8 per 100g, noe som indikerer en minimal påvirkning på blodsukkernivåene.
Logi · Håndter insulinresistens
Logi skanner måltidene dine, beregner glykemisk belastning i sanntid og viser nøyaktig hvordan hver ingrediens påvirker blodsukkeret ditt.
Start gratis →