Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →
tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
Berbanding vegetables lain, tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) berada pada kedudukan antara yang terendah dalam indeks glisemik.
tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) adalah pilihan baik untuk mereka yang mengurus gula darah, rintangan insulin atau mengikut diet GI rendah.
Mengapa skor ini?
| Kalori | 21 kcal |
| Karbohidrat | 4.7g |
| Gula (jumlah) | 3.5g |
| Semula jadi | 3.5g |
| Ditambah | 0g |
| Serat | 1.2g |
| Larut | 0.4g |
| Tidak larut | 0.8g |
| Protein | 1g |
| Lemak | 0.2g |
| Tepu | 0.03g |
| Tidak tepu | 0.17g |
| Natrium | 10mg |
tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) mempunyai indeks glisemik 38, mengklasifikasikannya sebagai makanan GI rendah. Dengan beban glisemik 2 per 100g, ia memberi kesan minimum pada gula darah.
tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) mempunyai indeks glisemik rendah (38), menjadikannya pilihan baik untuk penghidap rintangan insulin.
tomato hancur (tiada garam tambahan, pembungkusan bebas BPA) mempunyai beban glisemik 2 per 100g, menunjukkan kesan minimum pada paras gula darah.
Logi · Urus rintangan insulin
Logi mengimbas hidangan anda, mengira beban glisemik secara masa nyata dan menunjukkan dengan tepat bagaimana setiap bahan mempengaruhi gula anda.
Mulakan percuma →